Hakkımızda

Hoş Geldiniz

izlemeliyim.com ailesine hoşgeldiniz. 2019 yılı başlarında başladığımız projemizde sizleri güncel film ve güncel dizi incelemeleri ile buluşturmayı hedefledik. Dört kişilik dizi, film ekibimiz ve deneyimli editörlerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı görev edinen izlemeliyim.com ailesi olarak en yeni filmler ve dizilerden, sinema haberlerine kadar birçok güncel içeriği bulacağınız platformumuza tekrardan hoş geldiniz diyoruz.

Dizi ve Film İnceleme Hikayemiz

Bu serüven dizi ve filmlere olan merakımızla başladı, edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri siz değerli okurlarımıza aktarma isteğinin vücut bulmuş halidir izlemeliyim.com. Dizi ve film eleştiri sektöründeki ilk adımımız olan bu hikayede bizlere destek olduğunuz için tüm okurlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu hikayedeki en büyük destekçilerimiz sizler olacaksınız. Biz bir hayal kurduk ve bu hayali gerçekleştirmeye artık çok yakınız.


Misyonumuz

Dizi, film inceleme alanında ki görüşlerimizi, en güncel bilgileri kesinlikle spoiler vermeden, sade ve anlaşılır bir biçimde aktarmayı hedefledik. Netflix ve BlueTv dizilerinin ve filmlerinin en temiz içeriğini, oyuncularını ve güncel sinema haberlerini magazine çok fazla kaçmadan sizlerle buluşturmayı görev edindik. Genç ve dinamik bir dizi,film inceleme ekibiyle başladığımız bu yolda, en yeni filmler ve en yeni dizilerden ilk sizler haberdar olacaksınız. Bu alanda hiç durmadan çalışan ekibimizle ne kadar gurur duysam azdır. Çok kısa bir sürede bu platformu rakiplerinin önüne geçiren ekibim bu haklı gururun neferleridir.